top
logo


Start
Wpisał Administrator   

Rocznik 1951

KLASA XI A pedagogiczna

  1. Banaszek Marian
  2. Białkowski Bolesław
  3. Błaszkiewicz Szczepan
  4. Brodawka Mieczyslawa
  5. Ciepiela Aleksander
  6. Czechowska Maria
  7. Czernek Witold
  8. Danielski Adolf
  9. Dąbrowska Felicja
  10. Dębicka Elżbieta
  11. Dębicka Helena
  12. Dzioba Mieczysław
  13. Gallewicz Teresa
  14. Godzina Wiesław
  15. Jedlikowski Henryk
  16. Kieloch Zofia
  17. Kosiarz Adela
  18. Kotowska Lucyna
  19. Kuchniak Tadeusz
  20. Kulczuga Jadwiga
  21. Kwiecień Wacław
  22. Lipko – Lipczyńska Wiktoria
  23. Łazarczyk Anna
  24. Majewska Elżbieta
  25. Majewska Teresa
  26. Matysiak Jerzy
  27. Nowakowska Maria
  28. Orłowski Sławomir
  29. Pater Adam
  30. Pięta Maria
  31. Piotrowski Janusz
  32. Rebajn Andrzej
  33. Sady Krystyna
  34. Skorosz Zbigniew
  35. Spychaj Henryk
  36. Stępień Telimena
  37. Sypuła Anna
  38. Szczepańska Barbara
  39. Szwajkowski Adam
  40. Trepczyńska Irena
  41. Turek Jan
  42. Tuzinek Helena
  43. Twardowski Jan
  44. Wątroba Alfreda
  45. Wieczorek Krystyna
  46. Zawolik Henryk


KLASA XI B

  1. Barański Wiesław
  2. Boczkowski Andrzej
  3. Budulski Robert
  4. Gruk Michał
  5. Kaczmarski Bogusław
  6. Korpikiewicz Stefan
  7. Kotuliński Henryk
  8. Kozieł Stanisław
  9. Kubak Alina
  10. Liszega Barbara
  11. Łokieć Wiesława
  12. Madej Barbara
  13. Majewski Ryszard
  14. Markowiak Wiesław
  15. Przygodzka Joanna
  16. Szczeglowska Lidia
  17. Tomala Wiesła

KLASA XI C

  1. Bednarz – Stwosz Zofia
  2. Białkowska Maria
  3. Białkowski Wiesław
  4. Burda Barbara
  5. Chajska Jadwiga
  6. Cheda Barbara
  7. Czarnecki Karol
  8. Dębicka Hanna
  9. Filus Anna
  10. Heda Tadeusz
  11. Ignatowski Andrzej
  12. Jakubowska Ludmiła
  13. Jędrzejewski Alfred
  14. Lech Stanisław
  15. Lipczyńska Anna
  16. Lirsz Zygmunt
  17. Lulkowski Edward
  18. Lulkowski Józef
  19. Matysiak Halina
  20. Olech Wacław
  21. Ożga Anna
  22. Siwiec Franciszka
  23. Sochacka Elżbieta
  24. Stefankiewicz Maciej
  25. Stolarska Janina
  26. Szczepański Witold
  27. Śliwińska Helena
  28. Tański Jan
  29. Tyrała Marian
  30. Werońska Anna
  31. Wielguszewska Jadwiga
  32. Wiśniewski Jan
  33. Wójcik Mirosław
  34. Wrona Longin
  35. Żak Wiesława
 

KLASA XI D

  1. Bałtorowicz Marian
  2. Bartkowski Andrzej
  3. Betkowska Barbara
  4. Błażejewska Lidia
  5. Duda Wiesława
  6. Dzik Jan
  7. Gębura Waldemar
  8. Góra Włodzimierz
  9. Grzegorski Stanisław
  10. Gulińska Narcyza
  11. Jasiński Bogumił
  12. Jedlikowski Edward
  13. Jodłowski Lech
  14. Kałuża Adam
  15. Kamiński Kazimierz
  16. Kołodziej Jan
  17. Krawczykiewicz Stanisław
  18. Kubikowski Jerzy
  19. Mierzejewska Teresa
  20. Młynarczyk Adam
  21. Morawiecka Krystyna
  22. Myśliwska Maria
  23. Nowakowska Barbara
  24. Nowicki Krzysztof
  25. Przyjałkowski Stanisław
  26. Ratajewicz Amelia
  27. Ratusiński Edmund
  28. Ruszkarski Andrzej
  29. Simla Zdzisław
  30. Szefer Jerzy
  31. Szozda Zbigniew
  32. Tomala Szymon
  33. Wierzbicki Krzysztof
  34. Zieliński Ryszard
 

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 235 298
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.