top
logo


Start
Wpisał Ryszard Dryjas   

Rocznik 2015

KLASA III A

Wych. Joanna Żelazna-Żak
1    Andruchów Bartłomiej
2    Bargieł Kaja
3    Bruszewski Alan
4    Cieślak Aleksandra
5    Czerwonka Marta
6    Dragan Krzysztof
7    Firmanty Anna
8    Górczyńska Izabela
9    Heneczkowska Klaudia
10    Jabłońska Ewelina
11    Jezierski Daniel
12    Kateusz Filip
13    Komar Iga
14    Koniar Maria
15    Kopiński Cezary
16    Kowalska Maja
17    Kozieł Tomasz
18    Laskowska Maja
19    Majewska Aneta
20    Mazur Wioletta
21    Młynarczyk Klaudia
22    Nogowska Aleksandra
23    Nowakowska Inga
24    Opala Aleksandra
25    Orzechowska Kinga
26    Pomykała Izabela
27    Skowron Adrian
28    Strojwąs Tomasz
29    Szemraj Katarzyna
30    Tworek Paulina
31    Wilczyńska Oliwia
32    Wolak Maciej
33    Wójtowicz Weronika
34    Zdybiowska Karolina


KLASA III B

Wych. Wojciech Studzieżba
1    Bajor Sebastian
2    Banasik Szymon
3    Bąkowska Jagoda
4    Burek Martyna
5    Chmielewska Karolina
6    Główka Tomasz
7    Grzybowski Artur
8    Jasztal Klaudia
9    Jaśkiewicz Aneta
10    Jaworska Kama
11    Jedlikowski Patryk
12    Jurczuk Natalia
13    Kolasa Małgorzata
14    Konias Katarzyna
15    Kwaśnik Karolina
16    Lipińska Paulina
17    Marzec Magdalena
18    Michałowski Jakub
19    Niedbała Eryk
20    Niedziela Andrzej
21    Nowak Igor
22    Pańczyk Daniel
23    Przybytniewska Kinga
24    Rutkowska Katarzyna
25    Rydzyńska Marta
26    Słaboń Michał
27    Stańczak Jakub
28    Stelmach Jakub
29    Susfał Wiktor
30    Szeląg Katarzyna
31    Świercz Klaudia
32    Trela Aleksandra
33    Zuba Agata
34    Zwoliński Wojciech

KLASA III C

Wych. Dariusz Synowiec
1    Batog Klaudia
2    Bednarska Małgorzata
3    Borowiec Piotr
4    Ceglarska Wiktoria
5    Czaplińska Oliwia
6    Deroń Karolina
7    Duda Magdalena
8    Kacała Kinga
9    Kaczmarska Karolina
10    Kaczmarzyk Adam
11    Kaczorowska Agata
12    Kądziela Agnieszka
13    Kłonica Patrycja
14    Nawrot Patryk
15    Piasecka Marta
16    Poznański Karol
17    Skrok Katarzyna
18    Wąsik Patrycja
19    Zagozdon Dominika
20    Zalewska Natalia
21    Zarzycki Kewin
22    Żurek Kinga

KLASA III D

Wych.Urszula Heba
1    Baranowski Damian
2    Bednarska Patrycja
3    Błaszczyk Kinga
4    Głogowski Maciej
5    Grela Karolina
6    Hypta Anna
7    Irzyk Damian
8    Jarosz Dominika
9    Jasik Łukasz
10    Kania Katarzyna
11    Kaptur Mariusz
12    Kasprzyk Kamil
13    Kita Adrian
14    Klauziński Bartłomiej
15    Kowalska Dominika
16    Łukawska Magdalena
17    Łyjak Marcin
18    Meliksetjan Dawid
19    Nowicka Izabela
20    Obarzańska Anna
21    Pacia Mateusz
22    Pastuszka Magdalena
23    Salczyńska Iga
24    Siepietowska Paulina
25    Skóra Magdalena
26    Sobusiak Gabriela
27    Sternik Agata
28    Węgłowski Jakub
29    Wilk Mateusz
30    Wnuk Kacper
31    Wypchło Magdalena


 

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 235 295
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.