top
logo


Start
Wpisał Ryszard Dryjas   

Rocznik 2016

KLASA III A

Wych. dr Renata Abramczyk /

mgr Ewa Studzieżba

  1. Aleksandrowicz Daria
  2. Banaczek Aneta
  3. Barańska Karolina
  4. Bryła Filip
  5. Cisak Karolina
  6. Frańczak Marta
  7. Gocel Oliwia
  8. Grześkiewicz Katarzyna
  9. Heba Mateusz
  10. Kępińska Natalia
  11. Kijanka Ewelina
  12. Kowalska Karina
  13. Krawczyk Michał
  14. Krężał Karolina
  15. Kryj Klaudia
  16. Kuchniak Karol
  17. Kurek Jakub
  18. Majewska Kinga
  19. Mąka Krzysztof
  20. Nawrocki Maciej
  21. Pawłowska Agnieszka
  22. Przygoda Paulina
  23. Przysucha Rafał
  24. Senderek Michał
  25. Suska Natalia
  26. Szymoniak Monika
  27. Winiarczyk Sylwia
  28. Zuba Paulina

KLASA III B

Wych. mgr Piotr Żak

 

  1. Abramczyk Martyna
  2. Bezak Urszula
  3. Brociek Piotr
  4. Czemierys Aleksandra
  5. Dryja Hubert
  6. Gajewski Marcin
  7. Gąsowski Mateusz
  8. Gil Mateusz
  9. Gregorczyk Filip
  10. Grudzień Marta
  11. Grygiel Natalia
  12. Jop Bartłomiej
  13. Kamińska Wiktoria
  14. Klusek Paweł
  15. Koniewicz Julia
  16. Kotwica Karol
  17. Kulik Jakub
  18. Mazik Agnieszka
  19. Mroczkowska Katarzyna
  20. Ordowski Michał
  21. Rabczewski Bartosz
  22. Rojek Adrianna
  23. Różalska Oliwia
  24. Sajnóg Dawid
  25. Sikora Magdalena
  26. Słapek Mariusz
  27. Szwagierczak Natalia
  28. Szymanowicz Maksymilian
  29. Ślusarz Michał
  30. Świercz Iga
  31. Turczyńska Alicja
  32. Wasik Maciej
  33. Wisowska Ilona
  34. Wójcicka Oliwia
  35. Wrona Tomasz
  36. Zieleń Weronika

KLASA III D

Wych. mgr Bożena Tomkowiak

  1. Cholewińska Katarzyna
  2. Cieszkowska Sandra
  3. Cybulski Michał
  4. Drabik Joanna
  5. Figura Aleksandra
  6. Gierczak Małgorzata
  7. Gilewski Bartłomiej
  8. Hamera Karolina
  9. Karpińska Katarzyna
  10. Klusek Karolina
  11. Kowalska Anna
  12. Machula Filip
  13. Maluszczak Bartosz
  14. Niedźwiecka Magdalena
  15. Nowak Klaudia
  16. Nowocień Aleksandra
  17. Pawlik Sebastian
  18. Penkała Iwona
  19. Raban Jakub
  20. Rosiak Agnieszka
  21. Rzechowicz Aleksandra
  22. Sałbut Paweł
  23. Sierpień Jakub
  24. Tomaszewska Gabriela
  25. Wiewiór Grzegorz

KLASA III E

Wych. mgr Anna Nowicka

  1. Bieńka Katarzyna
  2. Burek Emilia
  3. Firmanty Patryk
  4. Giemza Zuzanna
  5. Głąbień Marta
  6. Gołębiowska Karolina
  7. Jajszczak Natalia
  8. Jaśkiewicz Patrycja
  9. Kaczor Dominika
  10. Kalita Marta
  11. Kaniewska Monika
  12. Kołsut Karolina
  13. Krzeszowska Klaudia
  14. Kucharczyk Martyna
  15. Łebek Paweł
  16. Łyś Aneta
  17. Mikołajczyk Dominika
  18. Nikodem Monika
  19. Paruch Paulina
  20. Pastuszka Agnieszka
  21. Siewierska Daria
  22. Smołuch Paulina
  23. Sowińska Klaudia
  24. Stawiarski Mateusz
  25. Wielguszewska Milena
  26. Zembala Julita


 

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 273 165
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 90 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.