top
logo


Start
Wpisał Ryszard Dryjas   

Ostrowiec Świętokrzyski, styczeń 2018 roku

Szanowna Koleżanko!

Szanowny Kolego!

Zarząd Towarzystwa Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza,   w porozumieniu z Dyrektorem Szkoły,  z satysfakcją i przyjemnością informuje Szanowne Koleżeństwo Absolwentów,  że w bieżącym roku nasza szkoła obchodzić będzie jubileusz 105-lecia nieprzerwanego istnienia, a jej absolwenci spotkają się  na jubileuszowym X zjeździe w dniach 15-17 czerwca 2018 r.

Jednym z ważnych momentów tego wydarzenia będzie odsłonięcie w budynku szkoły tablicy poświęconej osobistości naszego miasta doktorowi Janowi Głogowskiemu, fundatorowi naszej placówki. Tradycją naszych zjazdów jest  publikacja pt. Księga Wspomnień, w której prezentujemy dorobek zasłużonych pedagogów oraz absolwentów, i w ten sposób utrwalamy część historii naszego regionu.

Realizacja tych zamierzeń wymaga poniesienia znacznych kosztów przerastających możliwości finansowe szkoły i towarzystwa. Z tych względów zwracamy się z uprzejmą  prośbą o udzielenie naszemu Towarzystwu wsparcia finansowego  na realizację wskazanych wyżej zamierzeń.

Liczymy, że dobra pamięć o naszej Alma Mater pozytywnie ustosunkuje Koleżankę/Kolegę do naszej prośby. Zobowiązujemy się do umieszczenia darczyńców  w wydawnictwie książkowym: Księga Wspomnień oraz podziękowań w czasie zjazdowych wystąpień.

W dniu 15 czerwca 2018 rejestracja uczestników w Szkole, a wieczorem spotkanie integracyjne na terenie rezerwatu w Krzemionkach, następnego dnia w sobotę 16 czerwca bal absolwentów w hotelu RED ul, Kuźnia 75.

Wszelkiego rodzaju informacje można uzyskać pod nr telefonów: skarbnika Towarzystwa Koleżanki Grażyny Sindalskiej – 502 546 444 lub 511 557 968.

Koszty uczestnictwa w zjeździe oraz szczegółowy harmonogram uroczystości podamy w późniejszym terminie.

Zarząd Towarzystwa

Aktualny numer konta bankowego :  BS Ostrowiec Św.

53 8507 0004 2001 0053 5049 0001

 

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 392 731
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.