top
logo


Start Kronika
Kronika


Powitanie jesieni 2009

Udana majówka tak rozbudziła potrzebę wspólnej zabawy Chreptusów, że zakończyła się postanowieniem powitania jesieni. Na to miłe spotkanie 2 października przybyli jak zwykle nie tylko członkowie towarzystwa- niektórzy ze współmałżonkami – ale również nauczyciele naszego liceum. Szczególnym uczestnikiem był kol. Tadeusz Wojarski. Mianowany w tym dniu Honorowym Członkiem Towarzystwa.

Więcej…
 
Walne Zebranie 2.10.2009

Zarząd Towarzystwa na posiedzeniu w dniu 28.08.2009 r. podjął uchwałę o zwołaniu na dzień
2 października 2009 r. o godz. 17.00
w pierwszym terminie, a o godz. 17.15 w drugim terminie
Walnego Zebrania członków Towarzystwa.
Zebranie odbędzie się w Pałacu Tarnowskich w Ostrowcu Św., ul. Kuźnia 54.

Po Walnym Zebraniu (ok. godz. 18.00 - 18.30) odbędzie się impreza integracyjna "Powitanie jesieni" dla członków Towarzystwa oraz innych "Chreptusów".
Koszt udziału wynosi 30 zł od osoby. Zgłoszenia do kol. Grażyny Sindalskiej - tel. 502 546 444 w terminie do dnia 25 września 2009 r.

 
Majówka Chreptusów u Tarnowskich

Zarząd Towarzystwa wywiązał się z danej obietnicy i 5 czerwca 2009 roku 47 osób – członków Towarzystwa ( w tym dwoje świeżo przyjętych: kol. Grzegorz Świercz i Maria Bryła), czynnych i emerytowanych nauczycieli LO Nr II  z osobami towarzyszącymi oraz gości bawiło się na tradycyjnej majówce. Oczywiście  w miejscu, w którym Chreptusy już się zadomowiły, czyli Dworku Tarnowskich na Kuźni.

Więcej…
 
Odznaczenie dla Jana Pękalskiego

Z okazji Święta Konstytucji Prezydent RP Lech Kaczyński odznaczył  Jana Pękalskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla niepodległości Rzeczypospolitej Polski.

Jan Pękalski jest najstarszym absolwentem naszej szkoły.

 
Jubileusze profesorów

W kwietniu 2009 r. dwaj emerytowani nauczyciele liceum prof. Stanisław Klusek i prof. Jerzy Kościuszko świętowali jubileusze 80-lecia urodzin.

 

 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 783 248
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.