top
logo


Start Kronika
Kronika


Bal Chreptusów u Tarnowskich luty 2009

6 lutego 2009 roku w gościnnych murach Pałacu Tarnowskich na Kuźni odbył się karnawałowy Bal Chreptusów. W zabawie uczestniczyło 68 gości – członków Towarzystwa, absolwentów, nauczycieli LO Nr II i przyjaciół szkoły.

Więcej…
 
Walne Zebranie 24.01.2009

24.01.2009 r. odbyło się Walne Zebranie członków Towarzystwa.

Przed rozpoczęciem formalnego zebrania uhonorowano kol. K. Kamińską "złotym piórem" i dyplomem za 20-letnią pracę Sekretarza i Kronikarza Towarzystwa (zgodnie z uchwałą poprzedniego walnego zebrania).

Prezes J. Fornalska przedstawiła informacje o bieżących pracach Towarzystwa. Wiceprezes E. A. Biały przedstawił propozycję zmian w statucie Towarzystwa przyjęte na posiedzeniu Zarządu w dniu 6.01.2009 r. Powołana Komisja Statutowa opracowała ostateczną wersję projektu zmian. W głosowaniu jednomyślnie podjęto uchwałę o zmianach w statucie.

 
Ogłoszenie o Walnym Zebraniu
Wpisał Ryszard Dryjas   

  Zarząd Towarzystwa Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Św. zawiadamia wszystkich Członków Towarzystwa, że w dniu 24 stycznia 2009 roku o godz. 11.00 w I-szym terminie, a o godz. 11.15 w II-gim terminie w siedzibie Towarzystwa w budynku II LO im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Św. ul. J. Rosłońskiego 1 odbędzie się Walne Zebranie członków Towarzystwa stosownie do par. 22 ust. 1 i 5 Statutu Towarzystwa.

Prosimy wszystkie Koleżanki i wszystkich Kolegów - Członków Towarzystwa o niezawodne przybycie.

                                                                            W imieniu Zarządu Towarzystwa

                                                                                       Ryszard Dryjas 

 
Nowa strona www
Wpisał Administrator   
Od października 2008 r. zmieniamy wygląd naszej strony internetowej. Będziemy korzystać z systemu CMS Joomla. W związku z tym stara strona znajdująca się pod adresem www.absolwenci_chreptusa.republika.pl przestaje być aktualizowana.
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze

W dniu 18.10.2008 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Towarzystwa Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Licznik odwiedzin

. [+/-]

Odwiedziło nas
. 783 247
KW Visitors Statistics

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

IX Zjazd Absolwentów


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Templates, hosting. Valid XHTML and CSS.